• Bylinná léčba při potížích s klouby v menopauze
  • Back
 by 

Bylinná léčba při nespavosti v menopauze

Blížíte se tzv. střednímu věku a začínáte mít pocit, že již brzy se i Vás budete týkat ? Díky naší společnosti a našemu unikátnímu přírodnímu preparátu se tohoto období nemusíte vůbec obávat a dokonce můžete předcházet i všem negativním projevům menopauzy.

Menopauza, lékaři a jejich přístup

Našim laboratořím se podařilo vyvinout jedinečný preparát na přírodní bázi, který obsahuje více než 50 účinných látek – vitamínů, minerálů, aminokyselin, fytosterolů, kvalitních a zdraví prospěšných nasycených a nenasycených rostlinných mastných kyselin apod. Pokud se rozhodnete jej užívat, pak pro Vás Menopauza nebude spojena s žádnými nepříjemnými doprovodnými projevy.

Menopauza a návaly horka

Menopauza mívá spoustu různých projevů, mimo jiné např. návaly horka spojené se silným pocením, které se objevuje zejména v noci. To pak následně způsobuje problémy se spánkem, únavu, deprese apod. Tomu všemu lze předejít užíváním našeho jedinečného preparátu.

Category: Nezařazené - Comments: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bylinná léčba při potížích s klouby v menopauze