• Kvalitní zpětná vazba ovlivňuje prosperitu
  • Back
 by 

Možná jste o této spojitosti nikdy neuvažovali, protože se domníváte, že není potřebná. Nebo jste přesvědčeni, že Vaší firmy se to netýká, protože je všechno tak, jak má být. Zaměstnanci pracují dobře, výsledky mají, vypadají spokojeně. Ale ruku na srdce, nejsou to jen Vaše domněnky? Jen Vaše pocity? Opravdu vidíte přesně to, co realita doopravdy obnáší? Jste si skutečně jisti svou pravdou? Neměli byste si přece jen ověřit, zda Vaši zaměstnanci spokojeni jsou? Zda využíváte opravdu celý potenciál jejich osobnosti? Chcete, aby Vaše firma prosperovala? Využijte tento nástroj.

Ověřte si své domněnky

Pokud nemáte ponětí, co to vlastně zpětná vazba je, co obnáší, jak s ní nakládat, začněte se vzdělávat a poptejte se u odborníků. Zřejmě budete zaskočeni, o jaký mocný nástroj v pracovním procesu se jedná! Seznamte se s ním a využijte jej ve svých poměrech firmy. Sami uvidíte, jaké zjištění Vás čeká. Získáte skutečně cenné informace, se kterými pak naložíte ve prospěch celé firmy. Na nic nečekejte a pusťte se do díla.

Category: Nezařazené - Tags: - Comments: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kvalitní zpětná vazba ovlivňuje prosperitu