• Naše barvy v prášku splňují veškeré technické i ekologické normy
  • Back
 by 

V případě, že Vám ve výbavě Vaší lakovny chybí jednoduše aplikovatelný, netoxický a z hlediska barevných variant nesmírně pestrý produkt, vsaďte jednoznačně na práškové barvy, které se v současném průmyslu staly žádaným hitem. A to pro svou všestrannost použití, jednoduchou aplikaci i pozitivní vlastnosti v souvislosti s ochranou zdraví člověka a životního prostředí jako celku. Navíc skvěle přilnou k povrchu, jemuž zajišťují stoprocentní ochranu struktury, a mnohdy dokonce také krytí drobných závad na materiálu.

S výběrem konkrétního druhu směsi Vám rádi poradíme

Ekologické atributy, které v současné době představují v mnohých ohledech luxus, naplňují práškové barvy do posledního detailu. Netoxické sloučeniny zaručují zdravotní nezávadnost a ekologickou šetrnost vzhledem až k téměř stoprocentní recyklovatelnosti jednotlivých nátěrů vnitřních i vnějších struktur. Konkrétní druh barvy vybírejte z produktového katalogu ověřeného prodejce italských práškových směsí dle Vašich individuálních přání a dle konkrétních aspektů prací probíhajících na adrese Vaší lakovny.

Category: Nezařazené - Comments: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Naše barvy v prášku splňují veškeré technické i ekologické normy